برای ثبت سفارش، نیاز به هیچگونه پرداخت آنلاین نیست

چه کسانی برای پاک نمودن تاتو اقدام می‌نمایند؟

ممکن است افرادی که دارای نقش و نگارهای تاتو روی بدن خود هستند به مرور زمان از آن خسته شده و بخواهند از شر آن ها خلاص شوند. این امر مستلزم مراجعه نزد تاتوکاران و یا مراکز لیزر می‌باشد.

چه کسانی برای پاک نمودن تاتو اقدام می‌نمایند؟

باید بدانید هستند کسانی که پس از انجام تاتو از نتیجه ی آن راضی نیستند، و یا افرادی که پس از مدتی از طرح‌های موجود روی بدن خود ناراضی بوده و قصد از بین بردن آن‌ها را خواهند داشت. در حقیقت این افراد را می‌توان به 4 دسته تقسیم نمود:

  1. گروه اول: این افراد کسانی هستند که بعد از انجام تاتو به هر دلیلی ممکن است دچار پشیمانی گردند. برای مثال ممکن است با افزایش سن و تغییر سلیقه‌شان و یا تکراری شدن طرح روی بدنشان دچار دلزدگی گردند. خوب است بانید که پس از انجام تحقیقات جامع در این زمینه نزدیک به 70% افراد ساعتی پس از انجام تاتو از این کار پشیمان شده و گاهی پس از گذراندن مدت لازم جهت بهبود محل تاتو، درصدد پاک نمودن آن برخواهند آمد.
  2. گروه دوم: گاهی ممکن است انجام تاتو روی بدن یا صورت با حساسیت‌هایی همراه باشد. مثلاً ممکن است فرد متقاضی به رنگ مورد استفاده حساسیت نشان دهد، به همین خاطر لازم است که رنگ استفاده شده از زیر پوست خارج گردد.
  3. گروه سوم: در بعضی موارد ممکن است تاتوکار در انجام کار دچار بی دقتی شود و یا شرایط به صورتی باشد که در پایان، کار انجام شده قرینه نباشد و باعث نارضایتی مشتری گردد. به همین خاطر لازم است قسمت‌هایی که به درستی انجام نشده پاک گردد.
  4. گروه چهارم: گروه آخر کسانی هستند که می‌خواهند به استخدام دستگاه‌های دولتی درآیند. این گروه بیشتر شامل آقایان می‌باشد. قوانین استخدامی دولتی در بعضی سازمان‌ها به خصوص سازمان‌های نظامی کشور شامل نداشتن هیچگونه خالکوبی و یا همان تاتو به روی بدن و صورت می‌باشد.
    تاتو تاتو صورت تاتو بدن هاشور ابرو خط چشم خط لب رژ لب میکروپیگمنتیشن میکروبلیدینگ