اخبار و مقالات

توصیه‌های ضروری برای زمان خون‌ریزی در روش میکروپیگمنتیشن

توصیه‌های ضروری برای زمان خون‌ریزی در روش میکروپیگمنتیشن

پنجشنبه, 01 خرداد 1399
در زمان انجام کار مشاهدۀ خون‌ریزی از ناحیۀ مورد نظر طبیعی خواهد بود. اگرچه خون‌ریزی بیش از حد در طول اجرای روش میکروپیگمنتیشن بعید می‌باشد، با این حال در محل انجام این شیوه کمی خون‌ریزی ایجاد می‌شود که می‌توان از طریق راه‌هایی که در پایین آمده است با خیال راحت و بدون استرس ناشی از احتمال انتقال عفونت به کار خود ادامه دهید.
اهمیت دفع مناسب ضایعات روش میکروپیگمنتیشن

اهمیت دفع مناسب ضایعات روش میکروپیگمنتیشن

ﺳﻪشنبه, 30 اردیبهشت 1399
در روش میکروپیگمنتیشن به دلیل این که تزریق به درون پوست مشتری صورت می‌گیرد، ممکن است فرد دچار کمی خونریزی در حین کار گردد و این امر خود یکی از دلایلی است که می‌تواند منجر به انتقال بیماری شود. به همین خاطر، ضایعاتی که در حین کار و پس از اجرای کار تولید می‌شوند خطرناک بوده و بایستی به کمک یک روش صحیح دفع شوند. اما، آیا شما به عنوان یک پیگمنتر باید برای شغل خود یک سازماندهی دفع زبالۀ مطمئن داشته باشید؟
حصول اطمینان از سلامت و کیفیت رنگ‌های تاتو

حصول اطمینان از سلامت و کیفیت رنگ‌های تاتو

شنبه, 27 اردیبهشت 1399
پیش از آن که به توضیح نحوۀ حصول اطمینان از سلامت رنگ‌های تاتو بپردازیم، سؤالاتی در رابطه با کیفیت رنگ‌های مورد استفاده در روش میکروپیگمنتیشن وجود دارد. برای مثال این که آیا در رابطه با ابزار و رنگ‌های مورد نیاز جهت اجرای روش میکروپیگمنتیشن مشکل شناخته شده‌ای وجود دارد؟ و یا این که آیا می‌توان از کیفیت رنگ‌دانه‌هایی که در این روش به کار می‌رود مطمئن بود؟
پیشگیری از انتقال عفونت توسط دستگاه میکروپیگمنتیشن

پیشگیری از انتقال عفونت توسط دستگاه میکروپیگمنتیشن

پنجشنبه, 25 اردیبهشت 1399
شایان ذکر است که امروزه دستگاه‌های میکروپیگمنتیشن دارای سوزن‌های یکبارمصرف می‌باشند. اما، آیا این یکبارمصرف بودن سبب پیشگیری از بروز همۀ خطرات احتمالی حاصل از عفونت خواهد بود؟ بیایید پیش از پاسخ به این سؤال ببینیم دستگاه‌های میکروپیگمنتیشن چگونه آلوده می‌شوند.
 لباس ها بهداشت مناسب برای پیگمنترها

لباس ها بهداشت مناسب برای پیگمنترها

ﺳﻪشنبه, 23 اردیبهشت 1399
آیا اجباری در پوشیدن دستکش‌های یکبارمصرف و یا سایر لباس‌های محافظتی وجود دارد؟ در صورت بروز حساسیت به دستکش‌های لاتکس و تحریک شدن پوست دست‌ها چه باید کرد؟ به چه دلیل شستشوی دست‌ها به هنگام اجرای خدمات آرایشی و مواردی همچون میکروپیگمنتیشن حائز اهمیت می‌باشد؟ با ما همراه باشید تا توضیحی هرچند مختصر در رابطه با این موضوعات برای شما عزیزان عنوان کنیم.
اهمیت تمیز و استریل بودن محیط و ابزار کار

اهمیت تمیز و استریل بودن محیط و ابزار کار

یکشنبه, 21 اردیبهشت 1399
امروزه شما می‌توانید شاهد ارائۀ خدمات دیگری علاوه بر خدمات آرایشی در آرایشگاه‌ها باشید. مواردی همچون: پاکسازی پوست به روش‌های مختلف، میکرونیدلینگ پوست، پلاسماجت (پلکسر) پوست، میکرودرم ابریژن، میکروبلیدینگ و نیز میکروپیگمنتیشن جزء آن دسته از خدماتی است که شما می‌توانید از آن‌ها در سالن‌های آرایشی برخوردار گردید. اهمیت رعایت نکات بهداشتی در سالن‌های آرایشی حتی خیلی قبل‌تر از ارائۀ این خدمات نوین حائز اهمیت بوده
توصیه های بهداشتی میکروپیگمنتیشن  | قسمت دوم

توصیه های بهداشتی میکروپیگمنتیشن | قسمت دوم

جمعه, 19 اردیبهشت 1399
از آن جا که روش میکروپیگمنتیشن کاملاً با زیبایی ظاهری افراد در ارتباط است، به طور حتم در انتخاب محلی که قرار است در آن آرایش دائم بر روی صورتشان انجام گیرد وسواس به خرج خواهند داد. به همین خاطر، علاوه بر ابزار کار مناسب و تجهیزات و نورپردازی کافی و استاندارد بایستی از ایمنی و بهداشت محیط کار مطمئن گردند. فرد پیگمنتری که به اندازۀ کافی حرفه‌ای باشد، خواهد دانست که در صورت آلوده بودن محیط کار نه تنها به کار و حرفۀ خود ضرر خواهد رساند بلکه ...
توصیه های بهداشتی میکروپیگمنتیشن  | قسمت اول

توصیه های بهداشتی میکروپیگمنتیشن | قسمت اول

شنبه, 13 اردیبهشت 1399
تمامی موارد آموزشی خود را به شکل یک مرجع همواره حفظ نمایید، و در رابطه با محیط کار نیز می‌توان گفت که بهتر است تمام سطوح کار، نیمکت‌ها، صندلی‌ها، کف سالن و غیره به گونه‌ای طراحی شوند که در برابر نشت مایعات مقاوم و بدون اشکال باشند. سطح هموار و صاف و نیز نفوذ ناپذیر به وسیلۀ پاک نمودن با یک شویندۀ مناسب به خوبی ضدعفونی خواهد شد و خطر بروز عفونت را کاهش خواهد داد. همچنین، بایستی کف محیط کار را تمیز و خشک نگه داشته و به هیچ عنوان از فرش استفاده نکنید،
آموزش میکروپیگمنتیشن | انتخاب رنگ مناسب جهت آرایش دائم لب‌ها

آموزش میکروپیگمنتیشن | انتخاب رنگ مناسب جهت آرایش دائم لب‌ها

یکشنبه, 25 اسفند 1398
تهیۀ رنگ مناسب، با کیفیت و بهداشتی از اهمیت بالایی برخوردار است. توجه داشته باشید شما عزیزان می‌توانید با ترکیب رنگ‌های گرم و سرد به رنگ‌های متنوعی دست پیدا کنید. البته، بهتر است در شروع کار از رنگ‌های پایۀ گرم استفاده نمایید و در صورت عدم رضایت از رنگ به دست آمده، در جلسۀ بعدی رنگ مورد نظر را با یک رنگ پایۀ سرد ترکیب نموده و استفاده نمایید. در ادامه، بعضی از رنگ‌هایی را که مناسب آرایش دائم لب می‌باشد را، به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.
آموزش میکروپیگمنتیشن | توصیه‌ها و نکات تاتو لب

آموزش میکروپیگمنتیشن | توصیه‌ها و نکات تاتو لب

ﺳﻪشنبه, 20 اسفند 1398
علاوه بر رعایت نکات ایمنی در زمان اجرای روش آرایش دائم یا همان میکروپیگمنتیشن، در نظر داشتن بعضی از موارد مهم می‌تواند به شما به عنوان یک پیگمنتر کمک شایانی نماید. به این معنا که برخورداری از آگاهی لازم در رابطه با تمام نکات موجود در زمینۀ حرفه‌ای که انجام می‌دهید، بسیار حائز اهمیت می‌باشد.