اخبار و مقالات

اتوی صورت یا درمااف | قسمت اول

اتوی صورت یا درمااف | قسمت اول

شنبه, 30 شهریور 1398
در حقیقت، اتوی صورت یک روش برای پاک‌سازی پوست می‌باشد که با استفاده از دستگاهی مخصوص به تولید موج‌های صوتی با فرکانس بالا می‌پردازد، و سبب از بین رفتن سلول‌های مرده‌ی پوست و جوان‌سازی لایه‌ی سطحی و بیرونی آن، می‌گردد.
درمااف(Derma F) یا اتوصورت

درمااف(Derma F) یا اتوصورت

پنجشنبه, 28 شهریور 1398
هنگامی که قصد دارید از دستگاه ""Derma F استفاده نمایید، این محصول امواج فراصوتی (28000 لرزش در ثانیه) ایجاد می‌نماید تا بتواند سلول‌های مرده‌ی پوست را از بین ببرد. در حقیقت، این اتوی صورت به عنوان یک اسکراب (لایه‌بردار) قوی و عمل می‌نماید.
عوارض جانبی روش هایفوتراپی

عوارض جانبی روش هایفوتراپی

پنجشنبه, 28 شهریور 1398
با این که هایفوتراپی یک شیوه‌ی درمانی ایمن برای لیفت پوست و سفت نمودن آن محسوب می‌گردد، با این حال هیچ روشی بدون عیب نخواهد بود و عوارض جانبی خاص خود را خواهد داشت. بنابراین، این روش نیز از این قائده مستثنی نبوده و عوارض قابل پیش‌بینی‌ای برای آن وجود دارد.
هایفوتراپی | کاربرد و روش هایفوتراپی

هایفوتراپی | کاربرد و روش هایفوتراپی

ﺳﻪشنبه, 26 شهریور 1398
مکانیزم عملکرد این شیوه‌ی درمان به این صورت است که تمامی امواج ساطع شده از دستگاه در ناحیه‌ی کوچکی از بافت بیمار متمرکز گشته و سطح بالایی از آن‌ها به انرژی و گرما تبدیل می‌گردد. این انرژی متمرکز که به آن "دوز حرارتی" نیز گفته می‌شود، سبب می‌شود تا امواج صوتی با فرکانس بالا به نقطه‌ی کانونی و مورد نظر درمان، بدون ایجاد هیچگونه آسیبی به دیگر بافت‌ها، منتقل گردد.
هایفوتراپی چیست ؟

هایفوتراپی چیست ؟

یکشنبه, 24 شهریور 1398
طریقه‌ی عملکرد شیوه‌ی درمانی هایفو به این صورت است که، این روش از انرژی امواج صوتی به صورت متمرکز برای هدف قرار دادن دقیق لایه‌های پوستی موجود در زیر لایه‌ی سطحی پوست، استفاده می‌نماید. به این ترتیب، انرژی موجود در این امواج سبب گرم شدن سریع بافت پوست می‌گردد. هنگامی که سلول‌های منطقه‌ی مورد نظر دمای معینی را دریافت می‌نمایند...
بررسی روش هایفوتراپی

بررسی روش هایفوتراپی

شنبه, 23 شهریور 1398
هایفوتراپی (HIFU) یک روش آرایشی بهداشتی نسبتاً جدید برای سفت نمودن پوست است که بعضی افراد آن را جایگزینی غیرتهاجمی و بدون درد برای لیفت صورت می‌دانند. این روش با استفاده از امواج فراصوت (امواج صوتی با فرکانس‌های بالاتر) سبب تحریک هر چه بیش‌تر پوست جهت تولید کلاژن گشته و به دنبال آن موجب محکم‌تر شدن پوست، می‌گردد
زمینه‌های های فعالیت آرایشگری

زمینه‌های های فعالیت آرایشگری

پنجشنبه, 21 شهریور 1398
شما می‌توانید از حرفه‌ی آرایشگری در حیطه‌های مختلف و البته بسیاری فعالیت داشته باشید. در زیر لیستی از مواردی که می‌توانید به عنوان یک آرایشگر ورود نمایید برای شما عزیزان گردآوری گردیده است.
آموزش مقدماتی گریم صورت

آموزش مقدماتی گریم صورت

چهارشنبه, 20 شهریور 1398
همانطور که در مقالات قبلی بیان شد، گریم صورت به 2 روش لولایت (Lowlight) و هایلایت (Highlight) صورت می‌گیرد. در روش لولایت با استفاده از رنگ‌های تیره برای کوچک و یا کم رنگ نمودن نواحی مورد نظر، و در شیوه‌ی هایلایت از رنگ‌های روشن برای برجسته نمودن آن‌ها، استفاده می‌گردد. اما، نحوه‌ی استفاده از این 2 روش در هر یک از نواحی صورت به چه شکل می‌باشد؟
اصول آرایش گریم صورت چیست ؟

اصول آرایش گریم صورت چیست ؟

پنجشنبه, 14 شهریور 1398
در هنر آرایشگری و در زمینه‌ی گریم برای طراحی ابتدایی و اصلی صورت 2 روش اساسی وجود دارد: 1. لولایت (Lowlight) : کم رنگ نمودن، 2. هایلایت (Highlight) : پر رنگ نموده و برجسته‌سازی.
آموزش روش های دکلره مو | قسمت سوم

آموزش روش های دکلره مو | قسمت سوم

دوشنبه, 11 شهریور 1398
فرآیند دکلره نمودن مو برای هر فرد بسته به رنگ موی او کمی متفاوت بوده و در عین حال روشی بسیار آسان و کم دردسر می‌باشد. هنگامی که رنگ طبیعی مو را با استفاده از دکلره از بین بردید، بایستی موی مشتری را به ترکیب رنگ مورد نظر برای دستیابی به نتیجه‌ی دلخواه وی، آغشته نمایید.‌ انجام این کار از 3 روش متفاوت صورت می‌پذیرد.